Придністровська Загальноосвітня Школа І-Іі Ступенів

Звіт про проведення дистанційного навчання

у філії №2 Галицького ліцею імені Я.Осмомисла

2019-2020 н.р.

Під час організації дистанційного навчання перед вчителями школи стояла низка завдань, для їх успішного вирішення було створено групу вчителів школи на УіЬег.

Таким чином відбувався обмін електронними скриньками для кращої комунікації між усіма учасниками навчання. Перш за все були проведені інструкції з учителями, ознайомлення їх із законодавчими документами Міністерства освіти і науки, наказами відділу освіти, ліцею.

Були створені для спілкування групи для вчителів і учнів у соціальних мережах (“Фейсбук”, “Вайбер”, “Телеграм”). Учні і вчителі спільно проходили навчання на онлайн платформах: Скайп та 7ООМ. Був розроблений зручний розклад занять (додаток 1), з урахуванням матеріально-технічного забезпечення та умов карантину.

Учні отримували завдання, рекомендації чи відео уроки. Якщо вивчалася нова тема, то вона супроводжувалася аудіо або відео поясненням вчителя. Виконані завдання учні фотографували та відправляли на перевірку у приватні повідомлення чи проходили тестування на сайті «На Урок». Якщо ж діти не мали доступу до Інтернету, тоді завдання та щоденні консультації надавалися дітям в телефонному режимі.

Також проводилася робота з батьками класу, адже від взаємозв’язку та взаєморозуміння батьків на даний момент залежить результат навчання учнів. Проводилися індивідуальні бесіди : «Як працювати в умовах карантину?», «Організація робочого місця»,«Короновірус, що про нього потрібно знати і як захиститися», «Рекомендації ВООЗ в умовах поширення короновірусу», «Наше дозвілля» та інші.

Протягом даного періоду вчителі працювали над самоосвітою:

1. Вивчали освітні платформи для роботи з дітьми в умовах карантину.
  2. Опрацьовували методичні поради щодо організації освітнього процесу
  3. Систематично опрацьовували статті на сайтах «НУШ», «На Урок» та на інших.

Згідно структури навчального року в період з 23.03.2020р по 27.03.2020р. в навчальному закладі були весняні канікули. В цей період учні мали можливість працювати над власним розвитком. Учням надавалися індивідуальні консультації у телефонному режимі з тем , що їх цікавили.

Разом з освоєнням навчального матеріалу діти активно були залучені до різних спортивно-виховних заходів (руханки, проекти).

Основний метод, який вчителі використовують під час своїх занять, - це метод змішаного навчання. Уроки проходили у формі лекцій, бесід, огляду відео та презентацій, самостійної роботи, проектної діяльності та тренінгів.

За допомогою програм Скайп та /оот проходило Опііпе спілкування з учнями. До нього активно залучали і батьків.

Контроль знань учнів здійснювався за рахунок тестів та участі у проектній діяльності.

Тести вчителі розробляють на онлайн платформах: Ооо§1е сіаззгоот, сіаззііте, На урок.

Контрольні роботи проводились згідно складеного графіка (додаток 2)

Оцінювання учнів здійснювалось асихронно і сихронно.

Вчителі вели електронний облік класних журналів на порталі «N7.0 А»

Навчальні програми виконані з усіх предметів